NEBE V PLAMENECH NEBE V PLAMENECH NEBE V PLAMENECH

Kurýr o 1. akční WAP a Java hře pro mobilní telefony · Vydává DolphinGames · 0 Kč · Ročník III

Ovládání letadla (WAP prohlížeč)

Kabina: hangárNa začátku hry stojí Tvoje letadlo na domácím letišti ve svém hangáru. Jakmile ho volbou 'Z hangáru' vyvezeš ven a zvolíš 'Vzlétnout', odstartuje, vznese se do bojové výšky a letí minimální rychlostí směrem, kterým předtím stálo.

Ve vzduchu ovládáš letadlo tak, že měníš směr jeho letu. Dokud mu zkrátka nezadáš směr nový, letí stále tím původním. Letadlo může letět celkem osmi směry podle světových stran, a to na sever -S-, severovýchod -SV-, východ -V-, jihovýchod -JV-, jih -J-, jihozápad -JZ-, západ -Z- a severozápad -SZ-.

Kabina: bitvaMožnost volby nového směru letu je samozřejmě omezena jen na směry 'blízké' tomu směru, kterým letadlo právě letí. Z důvodů věrnější simulace zkrátka nelze směr letu změnit přímo např. ze severu na jih.

Pokud chceš vystřelit, stačí zvolit 'Střelba‘, pokud chceš změnit rychlost letu, zvol 'Zrychlit' nebo 'Zpomalit'. Další volby najdeš pod odkazem 'Další volby'.

Ovládání letadla (Java hra)

Kabina: ovládáníNa začátku hry stojí Tvoje letadlo na domácím letišti ve svém hangáru. Jakmile ho volbou 'Z hangáru' (standardně klávesa #) vyvezeš ven a zvolíš 'Vzlétnout' (standardně také klávesa #), odstartuje, vznese se do bojové výšky a letí minimální rychlostí směrem, kterým předtím stálo.

Ve vzduchu ovládáš letadlo tak, že měníš klávesami směr jeho letu. Dokud mu zkrátka nezadáš směr nový, letí v reálném čase stále tím původním. Letadlo může letět celkem osmi směry podle světových stran, a to na sever -S-, severovýchod -SV-, východ -V-, jihovýchod -JV-, jih -J-, jihozápad -JZ-, západ -Z- a severozápad -SZ-.

Nebe v plamenechMožnost volby nového směru letu je samozřejmě omezena jen na směry 'blízké' tomu směru, kterým letadlo právě letí. Z důvodů věrnější simulace zkrátka nelze směr letu změnit přímo např. ze severu na jih.

Pokud chceš vystřelit, stačí zvolit 'Střelba’ (standardně klávesa 5), pokud chceš změnit rychlost letu, zvol 'Zrychlit' (standardně klávesa #) nebo 'Zpomalit' (standardně klávesa *). Zobrazený obrázek se dá posunovat nahoru a dolů šipkami a na stránce pod obrázkem nalezneš odkazy zpřístupňující další volby (odkazy se potvrzují zeleným tlačítkem ‘zvednout’).

Standardní rozložení kláves Java hry

Opustit hangár / Vzlétnout / Zrychlit: Klávesa #
Zpomalit / Přistát / Vjet do hangáru: Klávesa *
Vyhledat nejbližší nepřátele (protihráče): Klávesa 0
Vystřelit: Klávesa 5
Změnit směr letu na S: Klávesa 2
Změnit směr letu na SV: Klávesa 3
Změnit směr letu na V: Klávesa 6
Změnit směr letu na JV: Klávesa 9
Změnit směr letu na J: Klávesa 8
Změnit směr letu na JZ: Klávesa 7
Změnit směr letu na Z: Klávesa 4
Změnit směr letu na SZ: Klávesa 1

Nokia 3650 s kruhovou klávesnicí má samozřejmě vlastní ovládání respektující rozložení jejích kláves. Ovládání lze navíc kompletně nastavit dle vlastních požadavků.

LinkaLinkaLinkaLinkaLinkaLinkaLinkaLinkaLinkaLinkaLinkaLinkaLinkaLinkaLinkaLinkaLinkaLinka
 

DolphinGames Reklama

Reklama Reklama