NEBE V PLAMENECH NEBE V PLAMENECH NEBE V PLAMENECH

Kurýr o 1. akční WAP a Java hře pro mobilní telefony · Vydává DolphinGames · 0 Kč · Ročník III

O co jde

Kabina: střelbaJde jen a jen o Tvoji zábavu. Čekáš někde na něco? Nebo na někoho? Nudíš se v čekárně, ve vlaku nebo v autobuse? Nebo máš prostě jen chuť zahrát si nějakou akci a v dohledu není počítač? Nevadí, stačí Ti mobil s wapem nebo Javou. Zapomeň na všechny hry, které jsi kdy na mobilu viděl, a dej si Nebe v plamenech. Na adrese www.nvp.cz nebo po stažení Java hry od svého operátora nasedni do stíhačky uprostřed 2. světové a braň svůj holý život. Větší akci na svém mobilu nenajdeš.

Kabina: hlášeníNebe v plamenech je real-timová akční WAP a Java hra pro velký počet hráčů, která simuluje letecké souboje odehrávající se ve 2. světové válce. Ve hře použitá jména letadel a jejich varianty, výzbroj a počty nábojů, rychlosti strojů a jejich střel, dolet i velikost nádrží odpovídají skutečnosti. S ohledem na možnosti mobilních sítí, velikost displeje mobilu a omezení daná způsobem jeho ovládání jsme museli pouze přibrzdit čas a souboje přenést do dvourozměrného prostoru a jednotné letové výšky, zpravidla okolo 2000 metrů.

Kabina: střelbaV unikátní Java hře lze navíc letadlo komfortně ovládat klávesami, na barevných telefonech si umocnit si herní zážitek dobovými barevnými obrázky a na telefonech, které podporují samplované zvuky, pak při hraní zapnout úžasné zvukové efekty.

Všechna letadla, která se v misi 'Bitva o přežití' objeví na displeji Tvého mobilu, pilotují stejní hráči, jako jsi Ty. Tak na nic nečekej a ukaž, co v Tobě je! Tvoje jméno v žebříčcích nejlepších přeci nesmí chybět!

LinkaLinkaLinkaLinkaLinkaLinkaLinkaLinkaLinkaLinkaLinkaLinkaLinkaLinkaLinkaLinkaLinkaLinka
 

DolphinGames Reklama

Reklama Reklama