NEBE V PLAMENECH NEBE V PLAMENECH NEBE V PLAMENECH

Kurýr o 1. akční WAP a Java hře pro mobilní telefony · Vydává DolphinGames · 0 Kč · Ročník III

Co je při hře na mobilu vidět

Kabina: bojištěK Tvojí orientaci "ve vzduchu" slouží obrázek na hlavní stránce hry s názvem - Kabina -. Jde o letecký snímek části celého bojiště, který byl pořízen při poslední obnově stránky. Tento snímek je přitom volen tak, aby Tvoje letadlo bylo stále uprostřed.

Pokud jsou nepřátelská letadla v takové vzdálenosti od Tvého, že je nelze na displeji Tvého mobilu zobrazit, udává směr k nim značka v pomyslném kruhu kolem Tvého letadla. Křížek naznačuje směr k tomu nejbližšímu nepříteli a kolečka k několika dalším.

Kabina: střelbaNa zemi můžeš kromě letadel na letištích mimo hangár najít také jiné pozemní cíle, např. tanky a další nepřátelská bojová vozidla. Neváhej a likviduj je! Směr k nim však žádná značka neukazuje, je třeba trochu pátrat.

Písmenko A udává přímý směr k Tvému domácímu letišti. Pokud je Tvoje letadlo od letiště v takové vzdálenosti, která umožňuje bezpečné přistání, písmenko A se podtrhne a na stránce - Kabina - přibude volba Přistát.

Vždy, kdy chceš vidět aktuální snímek situace, zvol Obnovit. Snímek se samozřejmě obnovuje také po každé změně směru letu, po střelbě, změně rychlosti, pohledu do hlášení o nepřátelích apod.

LinkaLinkaLinkaLinkaLinkaLinkaLinkaLinkaLinkaLinkaLinkaLinkaLinkaLinkaLinkaLinkaLinkaLinka
 

DolphinGames Reklama

Reklama Reklama