NEBE V PLAMENECH NEBE V PLAMENECH NEBE V PLAMENECH

Kurýr o 1. akční WAP a Java hře pro mobilní telefony · Vydává DolphinGames · 0 Kč · Ročník III

Vyhodnocování žebříčků

Soutěžní období Říjen - Prosinec 2004

V tomto soutěžním období jsou v misi Bitva o přežití vyhodnocovány žebříčky v následujících kategoriích:


Lovec týdne

V této kategorii jsou hráči seřazeni sestupně podle bodového zisku, kterého dosáhli v žebříčku Lovec v daném kalendářním týdnu končícím v tomto soutěžním období.

Lovec měsíce

V této kategorii jsou hráči seřazeni sestupně podle bodového zisku, kterého dosáhli v žebříčku Lovec v daném kalendářním měsíci tohoto soutěžního období.

Ceny útěchy

Cenu útěchy může získat každý hráč, který v daném soutěžním kole tohoto soutěžního období získá v dané kategorii potřebný počet bodů uvedený na stránce výhry a přesto neobsadí 1. místo s nárokem na hlavní výhru v dané kategorii.


V případě rovnosti bodového zisku v dané kategorii se jako další kritérium sestupného řazení použije bodový zisk, kterého takto vyrovnaní hráči dosáhli ve stejném soutěžním kole v žebříčku Stíhač, případně také Rytíř.

Harmonogram tohoto soutěžního období najdete na stránce Harmonogram.
Dotazy a reklamace týkající se výher v tomto soutěžním období zasílejte prosím na adresu nvp@dolphingames.cz.

Nárok na výhru nevzniká pouze umístěním se v žebříčku, ale současně i splněním Podmínek a Pravidel hry. v případě, že místo s nárokem na výhru obsadí v některém z žebříčků hráč, který nesplnil Podmínky nebo Pravidla hry, posouvá se nárok na danou výhru na dalšího hráče v pořadí v tomtéž žebříčku.

LinkaLinkaLinkaLinkaLinkaLinkaLinkaLinkaLinkaLinkaLinkaLinkaLinkaLinkaLinkaLinkaLinkaLinka
 

DolphinGames Reklama

Reklama Reklama